FC Cincinnati z wysoką porażką. Przemysław Tytoń na ławce rezerwowych

MediaPictures.pl / shutterstock.com
Zespół FC Cincinnati przegrał na własnym boisku z DC United 1:4 (0:1) w meczu MLS, rozegranym z czwartku na piątek. W drużynie gospodarzy całe spotkanie na ławce rezerwowych przesiedział Przemysław Tytoń.
W pierwszej jedynego gola strzelił Lucas Rodriguez i goście prowadzili 1:0. FC Cincinnati wyrównało tuż po przerwie kiedy Emmanuel Ledesma wykorzystał rzut karny.
Później do siatki trafiali już tylko piłkarze DC United. W 59. minucie drugiego gola strzelił Rodriguez, a pięć minut później bramkę zdobył Wayne Rooney. Dla Anglika to jedenaste trafienie w sezonie.
Rezultat na 4:1 dla gości ustalił w 73. minucie Paul Arriola.
Przemysław Tytoń porażkę swojego zespołu obserwował z ławki rezerwowych. W obecnym sezonie Polak rozegrał trzy ligowe spotkania.
FC Cincinnati to najsłabszy zespół Konferencji Wschodniej z dorobkiem 17 punktów. DC United natomiast zajmuje drugą pozycję na Wschodzie, mając na koncie 35 punktów.
W innym meczu rozegranym z czwartku na piątek Portland Timbers zremisowało u siebie z Orlando City 1:1.