FC Inter lepszy od Sassuolo. Padło siedem goli [WIDEO]

Inter lepszy od Sassuolo. Padło siedem goli [WIDEO]
Marco Canoniero / shutterstock.com
Inter Mediolan po dramatycznym spotkaniu pokonał na wyjeździe Sassuolo 4:3, dzięki czemu zbliżył się na jeden punkt do Juventusu.
"Nerazzurri" objęli prowadzenie już w 2. minucie za sprawą Lautaro Martineza. Argentyńczyk popisał się mierzonym strzałem w długi róg i Inter prowadził 1:0.
W 16. minucie wyrównał jednak Domenico Berardi. Włoch wpadł w pole karne z prawej strony i płaskim uderzeniem pokonał Handanovicia.
Wtedy jednak sprawy w swoje ręce, a właściwie nogi wziął Romelu Lukaku. Belg w 38. minucie wyprowadził Inter na prowadzenie, strzałem z bliskiej odległości trafiając do siatki, a tuż przed przerwą podwyższył na 3:1, pewnie wykorzystując jedenastkę.
W 71. minucie zespół z Mediolanu miał kolejny rzut karny, który zamienił na bramkę. Tym razem jednak na listę strzelców ponownie wpisał się Martinez.
Wydawało się, że Sassuolo nie będzie już w stanie nawiązać walki z zespołem Antonio Conte. Jednak już trzy minuty po golu Martineza zrobiło się 4:2. Bramkę sprytnym strzałem zdobył Filip Djuricic.
Gospodarze poszli za ciosem i w 82. minucie złapali kontakt z Interem, strzelając swojego trzeciego gola. Tym razem autorem bramki był Jeremie Boga, który przeprowadził kapitalny indywidualny rajd.
Sassuolo nie zdołało już jednak wyrównać. Trzy punkty pojechały więc do Mediolanu.
Adam Nowacki20 Oct 2019 · 14:27