Fenomenalny Krzysztof Piątek dał AC Milanowi zwycięstwo. Trzy bramki gości [WIDEO]

Cristiano Barni / shutterstock.com
Krzysztof Piątek był centralną postacią meczu Atalanta - AC Milan 1:3 (1:1). Polski napastnik zdobył dwie bramki.
TUTAJ można przeczytać relację z tego spotkania.
Jako pierwsi na prowadzenie wyszli gospodarze. W 33. minucie bramkę zdobył Remo Freuler.
Na odpowiedź ze strony gości trzeba było poczekać do doliczonego czasu gry pierwszej połowy. Wtedy przebudził się Krzysztof Piątek, który cudownym trafieniem wyrównał stan meczu.
Dziesięć minut po wznowieniu gry było już 1:2. Prowadzenie gościom dał Hakan Calhanoglu.
Kilka minut później było już 3:1 dla gości. Na listę strzelców ponownie wpisał się Krzysztof Piątek.