Festiwal goli w Białymstoku! Jagiellonia przegrywała z Lechem 0:2, by zremisować 3:3! [WIDEO]

Marcin Kadziolka/Shutterstock
Jagiellonia Białystok zremisowała z Lechem Poznań 3:3 (1:2) w meczu grupy mistrzowskiej Ekstraklasy. Gospodarze w pewnym momencie spotkania przegrywali już 0:2.
Mecz zdecydowanie lepiej rozpoczęli gracze z Poznania. Po 21 minutach prowadzili dwoma gola - na listę strzelców wpisali się Vujadinović oraz Amaral.
Gospodarze kontaktową bramkę zdobyli tuż przed przerwą. Karnego na gola zamienił Jesus Imaz.
Niecałe dziesięć minut po powrocie z szatni był już remis. Bramkę na 2:2 zdobył Kadlec. Zaledwie dziesięć minut później Jagiellonia objęła prowadzenie - kolejnego gola z karnego zdobył Imaz.
Gospodarze nie cieszyli się zbyt długo prowadzeniem w tym spotkaniu. Niespełna kwadrans przed końcem meczu trzecią bramkę dla Lecha zdobył Żamaletdinow.
Ostatecznie mecz skończył się wynikiem 3:3. Na koniec warto jeszcze wspomnieć piękne trafienie Runje, które nie został uznane z powodu pozycji spalonej.