Filip Jagiełło zadebiutował w Serie A. Jego drużyna przegrała 5:1

Dziurek / shutterstock.com
Parma Calcio 1913 rozbiła u siebie Genoa CFC 5:1 (3:0) w przedostatnim niedzielnym meczu 8. kolejki rozgrywek włoskiej Serie A.
Na Stadio Ennio Tardini wynik konfrontacji otworzył Słowak Juraj Kucka, a później trzykrotnie celnie przymierzył do siatki gości Duńczyk Andreas Evald Cornelius, który po niespełna kwadransie zastąpił Roberto Inglese.
Siedem minut po zmianie stron rozmiary przegranej "Rossoblu" zmniejszył jedynie Andrea Pinamonti. Na ostatnie dziewiętnaście minut na murawie pojawił się Filip Jagiełło, który zmienił w drużynie z portowego miasta Duńczyka Lasse Schoene.
Okazały sukces miejscowych przypieczętował jeszcze osiem minut później Szwed Dejan Kulusevski.
"Ducali" po czwartym zwycięstwie w sezonie awansowali na ósme miejsce w tabeli, natomiast ekipa z Ligurii doznała trzeciej porażki z rzędu i pozostała przedostatnia.