Finał Ligi Mistrzów nie dla Vive Kielce. Porażka polskiej ekipy w półfinale rozgrywek [WIDEO]

alphaspirit / shutterstock
Zawodnicy Vive Kielce przegrali z Veszprem 30:33 w półfinale Final Four Ligi Mistrzów w piłce ręcznej. Jutro zagrają w meczu o trzecie miejsce.
Pierwszą połowę lepiej zaczęli piłkarze ręczni z Węgier. W pewnym momencie prowadzili już czterema bramkami (1:5).
Po chwili zawodnicy z Kielc ruszyli do ataku i pięć minut przed przerwą było już 10:8 dla Vive. Ostatecznie pierwsza połowa zakończyła się remisem - obie drużyny miały po 13 trafień.
W drugiej połowie wydawało się, że uśmiechnęło się szczęście do zawodników z Polski - Blaž Blagotinšek otrzymał czerwoną kartkę. Jednakże seria błędów doprowadziła do tego, że to Kielczanie tracili kolejne bramki - w 44. minucie przegrywali już 19:23.
W ostatnich 10 minutach spotkania różnica bramkowa uległa zmniejszeniu - strata Vive wynosiła zaledwie jedno trafienie (27:28). Ostatecznie nie udało się doprowadzić do wyrównania. Vive przegrało 30:33.
Vive Kielce - Veszprem 30:33 (13:13)
Mateusz Jagniaciak01 Jun 2019 · 16:53
Źródło: własne/Twitter