Fiorentina - SPAL: Cały mecz Cionka. Wynik, składy, gole

Fiorentina rozbiła SPAL. Cały mecz Cionka
MediaPictures.pl/Shutterstock
ACF Fiorentina rozbiła przed własną publicznością SPAL 3:0 (2:0) w drugim sobotnim meczu 5. kolejki rozgrywek włoskiej Serie A.
Na Stadio Artemio Franchi całe zawody w szeregach gości zaliczył Thiago Cionek. Bartłomiej Drągowski natomiast obserwował mecz z ławki rezerwowych gospodarzy.
Prowadzenie ekipie z Toskanii zapewnił z bliska po osiemnastu minutach gry Chorwat Marko Pjaca. Dziesięć minut później podwyższył uderzeniem głową Serb Nikola Milenković. Jedenaście minut po zmianie stron skutecznym płaskim strzałem w długi róg popisał się Federico Chiesa.
Dzięki trzeciej wygranej w sezonie "Viola" awansowała na drugą pozycję w tabeli. Zespół z Ferrary doznał natomiast drugiej porażki w bieżących rozgrywkach i spadł na piątą lokatę w klasyfikacji.
Kamil Kaczmarek22 Sep 2018 · 20:43