FK Rostów pokonał Ural Jekaterynburg, decydująca bramka w doliczonym czasie gry

JukoFF, wikipedia
Piłkarze FK Rostów pokonali Urał Jekaterynburg 2:1 (1:0) w sobotnim meczu 21. kolejki rosyjskiej ekstraklasy.
Gospodarze objęli prowadzenie już w 10. minucie spotkania. Wówczas Aleksey Ionov dopadł do futbolówki zagranej przez Mathiasa Normanna i umieścił ją w siatce.
W 52. minucie przyjezdni doprowadzili do wyrównania za sprawą trafienia Othmana El Kabira. W trzeciej minucie doliczonego czasu gry bramkę na wagę zwycięstwa FK Rostów zdobył Miha Mevlja.
Podopieczni Valerija Karpina zanotowali ósme zwycięstwo w sezonie, mają na koncie 32 punkty i dzięki wygranej awansowali na szóste miejsce w tabeli.
Zawodnicy Dmytro Parfyonova przegrali po raz dziesiąty, uzbierali dotąd 23 "oczka", co daje im aktualnie trzynastą lokatę.