FK Rostów zremisował z FK Krasnodar. Maciej Wilusz na ławce

JukoFF, wikipedia
FK Rostów zremisował na wyjeździe z FK Krasnodar 2:2 (2:0) w niedzielnym meczu 15. kolejki rosyjskiej ekstraklasy.
Dla gości spotkania oba gole strzelił Aleksiej Ionow. Pomocnik najpierw w 34. minucie wykorzystał dośrodkowanie Eldora Shomurodova i umieścił futbolówkę w siatce. Siedem minut później Rosjanin powiększył przewagę przyjezdnych i pewnym strzałem pokonał golkipera rywali.
W doliczonym czasie gry gospodarze zdołali odmienić losy spotkania. Najpierw bramkę na 2:1 dla swojego zespołu zdobył Ivan Ignatyev, a dwie minuty później trafienie na wagę remisu zanotował Uros Spajić.
Mecz na ławce rezerwowych FK Rostów rozpoczął Maciej Wilusz, który nie pojawił się na boisku. W tym sezonie Polak nie ma na koncie żadnych ligowych występów.
Podopieczni Sergeya Matveyeva mają na koncie 29 punktów i zajmują czwarte miejsce w tabeli. Zawodnicy Walerija Karpina z dorobkiem 30 "oczek" plasują się na pozycji wicelidera.