Formuła 1 GP Australii. Wiemy, gdzie oglądać Roberta Kubicę w TV i online w F1 [TRANSMISJA, STREAM NA ŻYWO]

F1: Vettel wygrał inauguracyjne Grand Prix
Źródło zdjęcia: Shutterstock

Pierwsze zawody nowego sezonu Formuły 1 startują już w sobotę, 16. marca, na torze w Australii. Wszystkim zainteresowanym śledzeniem powrotu na tor Roberta Kubicy, podpowiadamy gdzie znaleźć transmisję z tego wydarzenia.

Prawa do pokazywania wszystkich wyścigów Formuły 1 w nowym sezonie ma telewizja Eleven Sports. Oznacza to, że wszyscy, którzy już teraz posiadają abonament Eleven, będą mieć też dostęp do transmisji z całego sezonu F1. Jeśli masz możliwość zakupu Eleven Sports, to możesz to zrobić u swojego operatora sieci kablowej lub cyfrowej.

W Internecie również nie będzie problemu, gdyż pakiet Eleven dostępny jest za opłatą zaledwie 15zł miesięcznie, przy czym należy podkreślić, że w zamian otrzymujemy dostęp nie tylko do transmisji z F1, ale również szeregu rozgrywek piłkarskich, m.in. Serie A, LaLiga, Bundesliga. My polecamy skorzystanie z oferty "Player", gdzie za opłatą 50zł miesięcznie dostajemy dostęp do całego pakietu sportowego, zawierającego również kanały Canal+, a zatem rozgrywki Ekstraklasy, czy Premier League. Oczywiście na tej platformie istnieje również możliwość wykupienia dostępu tylko do Eleven, za 15zł miesięcznie. Przejdź do oferty Player.pl.

Zapraszamy również do zapoznania się z naszym "Skarbem Kibica F1", gdzie m.in. omawiamy szanse Roberta Kubicy na zdobywanie punktów w kolejnych wyścigach.

Źródło: własne
Wszystkie

Sportbuzz

Dyskusja

0
{{comment.created_datetime}}
(Edytowany)
{{comment.user_score.team_A_name}}
{{comment.user_score.team_A_score}}:{{comment.user_score.team_B_score}}
{{comment.user_score.team_B_name}}
Edytuj (jeszcze przez {{minuteUnit}})
Ranking

Bukmacherzy

Tylko na Meczyki.pl: Największa oferta na rynku! Podczas rejestracji wpisz kod MEGABONUS. Kliknij w "Sprawdź", aby zapoznać się ze szczególami.

Jeden z największych legalnych bukmacherów w Polsce. Świetna, potrójna oferta startowa - kliknij w "sprawdź" i dowiedz się więcej.

Tylko na Meczykach: wpisz kod 60plnmeczyki i poza standardową ofertą powitalną, odbierz punkty, które wymienisz na nagrodę.

×
Włącz powiadomienia przeglądarkowe i otrzymuj od nas najważniejsze wiadomości sportowe! Kliknij w poniższą instrukcję i dowiedz się, jak to zrobić.