Grad goli w meczu Francji z Islandią! Gospodarze prowadzą 5:2! [VIDEO]

MediaPictures.pl/Shutterstock
Trwa rywalizacja w ćwierćfinale EURO 2016. Francja podejmuje Islandię.

W 12 minucie wynik meczu otworzył Oliver Giroud. Napastnik otrzymał podanie od Blaise Matuidiego i wykorzystując gapiostwo obrony, pokonał islandzkiego bramkarza.

Kilka minut później było już 2:0. Bramkę po uderzeniu głową zdobył Paul Pogba.

Tuż przed końcem pierwszej połowy na 3:0 podwyższył Dimitri Payet. Chwilę później gola na 4:0 strzelił Antoine Griezmann. Francja pewna awansu do półfinału EURO 2016.

W 57 minucie Islandczycy strzelili gola na 1:4. Autorem bramki był Kolbeinn Sigthorsson. W odpowiedzi na 5:1 podwyższył Oliver Giroud.

Przed końcem spotkania gola na 2:5 strzelił Bjarnason.

A oto składy, w jakich wyszły obie reprezentacje:

Francja: Lloris; Sagna, Umtiti, Koscielny, Evra; Pogba, Matuidi; Sissoko, Griezmann, Payet; Giroud

Islandia: Halldorsson; B Saevarsson, Arnason, R Sigurdsson, A Skulason; Gudmundsson, A Gunnarsson, G Sigurdsson, B Bjarnason; Sigthorsson, Bodvarsson

Wynik tego spotkania, jak również inne zdarzenia trwającego EURO, możecie wytypować na stronie Bet.pl.