Francja zremisowała z Bośnią w el. MŚ! Dwa gole i czerwona kartka [WIDEO]

Reprezentacja Francji zremisowała z Bośnią i Hercegowiną w meczu el. MŚ. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:1 (1:1).
Eliminacje MŚ w Katarze nabierają tempa. Dziś w czwartej kolejce spotkań grupy D reprezentacja Francji zmierzyła się z Bośnią.
Od pierwszych minut stroną przeważającą byli "Trójkolorowi". To oni prowadzili grę i szukali okazji do zdobycia gola. Niespodziewanie to przyjezdni jako pierwsi wyszli na prowadzenie.
W 36. minucie Lloris musiał wyciągać piłkę z siatki po uderzeniu Dżeko. 35-latek popisał się uderzeniem sprzed linii pola karnego.
Francuzi zdołali wyrównać jeszcze przed przerwą. W roli głównej wystąpił Griezmann. Gracz Atletico wpisał się na listę strzelców po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.
W 51. minucie sytuacja Francuzów znacznie się skomplikowała. Jules Kounde ostro zaatakował rywal i po interwencji VAR zobaczył czerwoną kartkę.
"Trójkolorowi" grali w dziesięciu i nie pozwolili rywalom na wiele. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1:1. Francuzi są liderami grupy. Na koncie mają 8 punktów. Bośnia jest czwarta z dorobkiem dwóch "oczek".
Daniel Makarewicz01 Sep 2021 · 22:42