El. ME. Francuzi byli totalnie bezradni! Mistrzowie świata sensacyjnie przegrali z Turcją [WIDEO]

CP DC Press / Shutterstock.com
Reprezentacja Turcji niespodziewanie pokonała mistrzów świata, Francuzów, 2:0 (2:0) w meczu eliminacji do ME 2020.
Drużyna francuska przystępowała do spotkania w roli murowanych faworytów. Tymczasem mistrzowie świata przez cały mecz nie zdołali oddać celnego strzału!
Gospodarze za to od pierwszego gwizdka imponowali zgraniem, zaangażowaniem i sposobem budowy akcji. Gra ta po 30 minutach przyniosła pierwsze trafienie - Kaan Ayhan wpisał się na listę strzelców po uderzeniu głową.
Francuzi po stracie gola wciąż wyglądali na bezradnych. Ich postawa doprowadziła do tego, że po 10 minutach Hugo Lloris znów musiał wyciągnąć piłkę z siatki. Fatalne błędy Francuzów w obronie wykorzystał Cengiz Under.
Po przerwie mistrzowie świata nadal nie potrafili skonstruować groźnej akcji. Ostatecznie mogą się tylko cieszyć, że spotkanie przegrali zaledwie 0:2, bowiem Turcy stworzyli kilka okazji do podwyższenia prowadzenia.
Turcy zajmują pierwsze miejsce w grupie H - po trzech kolejkach mają 9 pkt. Francuzi plasują się na drugim miejscu z 6 pkt.