Freiburg - Werder Brema: Transmisja online za darmo! Wiemy, gdzie oglądać stream na żywo w Internecie

Freiburg - Werder Brema: Transmisja online za darmo! Wiemy, gdzie oglądać stream na żywo w Internecie
facebook.com/werderbremenEN
Autor: Łukasz Karyniewski 23 maj 2020 | 13:00
Trwa drugi weekend z ligą niemiecką po powrocie z dwumiesięcznej przerwy. Dziś o godzinie 15:30 rozpocznie się mecz Freiburg - Werder Brema. Jego przebieg będzie można śledzić w telewizji i w Internecie - szczegóły opisujemy poniżej.
Transmisja telewizyjna z tego spotkania zostanie wyemitowana na antenie Eleven Sports 3. Poniżej można znaleźć informację, gdzie obejrzeć ten mecz za darmo i na żywo w Internecie.

Darmowy stream online z meczu Freiburg - Werder Brema

Ten mecz będzie można oglądać także w Internecie i to zupełnie za darmo. Bezpłatny stream online jest dostępny dla wszystkich aktywnych graczy na stronie bukmachera STS. Link do niego podajemy poniżej..
Co więcej, rejestrując konto u bukmachera STS na start otrzymujemy do wykorzystania m.in. darmowy zakład o wartości 29zł! Tak wygląda pełna oferta powitalna tej firmy, dostępna po kliknięciu w powyższy link:
  • Darmowy zakład o wartości 29 zł bez wpłaty własnej - bonus będzie aktywny maksymalnie godzinę po założeniu konta.
  • Zakład bez ryzyka do 31 zł - w przypadku porażki, przegrane środki zostaną zwrócone na konto gracza. Ten bonus pozwala na rozpoczęcie przygody z obstawianiem meczów online bez ryzyka.
  • Bonus 100% od całości depozytu do 1200 zł - podwojenie pierwszej wpłaty na konto depozytowe.
Aby skorzystać z wyżej opisanej oferty, wystarczy kliknąć w podany powyżej link STS i założyć nowe konto z użyciem kodu promocyjnego o treści MEGABONUS. Należy go wpisać w trakcie rejestracji.
---
Spotkanie można oglądać również bez opłat na stronie operatora Fortuna, który także oferuje nowym graczom ofertę bonusową złożoną z trzech części. Szczegóły po kliknięciu w poniższy link

Transmisja online Freiburg - Werder Brema w wysokiej jakości

Wszystkie spotkania emitowane na Eleven Sports lub Canal+ można oglądać na platformie Player - link do szczegółowej oferty poniżej.

Szykuje się wyrównany mecz we Freiburgu

Faworytem tego spotkania będzie zespół gospodarzy, ale wciąż trudno powiedzieć, w jakiej formie po jednym rozegranym meczu są poszczególne drużyny. Pokaz siły pokazała tydzień temu Borussia Dortmund, ale inne ekipy wciąż są wielką niewiadomą. Typujemy, że w tym meczy obie drużyny strzelą gola, ponieważ z pewnością mają odpowiedni potencjał ofensywny. Kurs na to zdarzenie wynosi
Źródło: własne