Fulham - Watford: Rewelacja Premier League zatrzymana. Wynik, składy, gole

Fulham zatrzymał rewelacyjny Watford. Kolejny gol Mitrovicia
Adam Stone, wikipedia
Fulham FC zremisował u siebie z Watford FC 1:1 w pierwszym sobotnim meczu szóstej kolejki angielskiej Premier League. Swojego piątego gola w sezonie strzelił Aleksandar Mitrović.
Spotkanie kapitalnie rozpoczęli goście. Już w drugiej minucie Will Hughes zagrał do Andre Gray'a, który płaskim uderzeniem w sytuacji sam na sam z bramkarzem umieścił piłkę w siatce. Beniaminek odrobił straty w 78. minucie. Luciano Vietto wyłożył futbolówkę do Aleksandara Mitrovicia. Serb tylko dołożył stopę i z najbliższej odległości pokonał golkipera rywali.
W końcówce obie drużyny miały swoje okazje na zdobycie zwycięskiej bramki. Najbliższy szczęścia był Mitrović. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, napastnik gospodarzy uderzył głową, ale piłka trafiła w poprzeczkę i ostatecznie drużyny podzieliły się punktami.
"The Cottagers" zajmują 15. miejsce w tabeli ze zdobytymi pięcioma punktami w sześciu meczach. W następnej kolejce zagrają na wyjeździe z Evertonem.
Natomiast "Szerszenie" plasują się na czwartej pozycji z 13 "oczkami" na koncie. Ich kolejnym ligowym rywalem będzie na wyjeździe Arsenal Londyn.
Kamil Kaczmarek22 Sep 2018 · 15:30