Galatasaray wygrał z Denizlisporem. Grali Murawski i Stachowiak

LiveMediaSrl/Shutterstock
Zespół Galatasaray SK wygrał u siebie z Denizlisporem 2:1 (1:0) w meczu 18. kolejki tureckiej ekstraklasy. W barwach gości zagrali Radosław Murawski i Adam Stachowiak.
Polski bramkarz po raz pierwszy skapitulował w 26. minucie, kiedy Emre Akbad pokonał go strzałem z pola karnego.
Stachowiak nie dał rady również w 57. minucie. Radamel Falcao zaskoczył go strzałem w krótki róg.
Goście odpowiedzieli siedem minut później. Muhammet Ozkal trafił do siatki z kilku metrów.
W zespole Denizlisporu Adam Stachowiak i Radosław Murawski rozegrali po 90 minut. Dla bramkarza był to 18 występ w sezonie, a dla pomocnika 17. Były piłkarza Piasta Gliwice otrzymał żółta kartkę.
W tabeli tureckiej Super Lig Galatasary SK zajmuje szóste miejsce, ma na koncie 30 punktów. Natomiat Denizlispor jest jedenasty z dorobkiem 22 punktów.