Garbarnia pokonała GKS na wyjeździe

Garbarnia Kraków
Garbarnia Kraków pokonała na wyjeździe GKS Katowice 2:1 (2:0) w meczu 14. kolejki Fortuna 1. ligi.
Oba gole na Stadionie Miejskim w Katowicach strzelił Tomasz Ogar. 33-letni napastnik pierwszy raz wpisał się na listę strzelców w 12. minucie, kiedy wykorzystał błąd w defensywie gospodarzy i pokonał Mariusza Pawełka.
Ogar trafił na 2:0 w 28. minucie, kiedy to zakończył kontrę swojego zespołu pewnym uderzeniem na bramkę katowiczan.
W 90. minucie gola kontaktowego strzelił Arkadiusz Woźniak.
Zespół z Krakowa kończył to starcie w dziesiątkę, bowiem w 86. minucie drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartką został ukarany Paweł Pyciak.
Podopieczni Dariusza Dudka mają na koncie 12 punktów i plasuje się na 17. miejscu w tabeli Fortuna 1. ligi. Zespół Bogusława Pietrzaka z takim samym dorobkiem punktowym plasuje się na 16. pozycji.