Gdzie oglądać mecz Miedź Legnica - Widzew Łódź? Stream online na żywo [TRANSMISJA TV]

Gdzie oglądać mecz Miedź Legnica - Widzew Łódź? Stream online na żywo [TRANSMISJA TV]
Łukasz Sobala/PressFocus
Autor: Cezary Junik 15 maj 2022 | 09:00
Wskazujemy, gdzie oglądać transmisję online z dzisiejszego meczu Miedź Legnica - Widzew Łódź w ramach rozgrywek Fortuna I Ligi. Początek meczu zaplanowany jest na godzinę 12:40.

Mecz Miedź Legnica - Widzew Łódź można obejrzeć legalnie i w wysokiej jakości w internecie. Poniżej wyjaśniamy, w jaki sposób śledzić to spotkanie online.
Dalsza część tekstu pod wideo

Miedź Legnica - Widzew Łódź transmisja online

Jak obejrzeć mecz Miedź Legnica - Widzew Łódź online za darmo? Wystarczy założyć konto u bukmachera Fuksiarz poprzez TEN LINK i wpłacić minimum 50zł, a otrzymasz darmowy dostęp do Polsat Box Go Sport na miesiąc, dzięki czemu będziesz mógł zobaczyć to spotkanie. Dodatkowo Fuksiarz oferuje zakład bez ryzyka 50% do 500zł na start bez obrotu. Oznacza to, że w przypadku przegrania pierwszego kuponu otrzymamy zwrot połowy stawki, a pieniądze te można od razu wypłacić.
Uwaga: standardowy dostęp do Polsat Box Go Sport jest płatny (jego koszt to 40zł). Rejestracja w Fuksiarzu umożliwia jednak obejrzenie streamu Miedź Legnica - Widzew Łódź w internecie za darmo.
Wynik meczu na żywo Miedź Legnica - Widzew Łódź tradycyjnie będzie można śledzić na naszej stronie, TUTAJ. Oferujemy najszybsze i dokładne dane oraz pełne statystyki meczowe.

Miedź Legnica - Widzew Łódź - transmisja TV

Prawa do transmisji spotkań Fortuna I Ligi posiada stacja Polsat. Mecz Miedź Legnica - Widzew Łódź będzie pokazywany na kanale Polsat Sport.

Kto faworytem meczu Miedź Legnica - Widzew Łódź?

Wg bukmacherów faworytem w tym spotkaniu jest Miedź Legnica. Kurs na gospodarzy wynosi obecnie ok 2.22, na remis 3.45, a na Widzew Łódź 3.30. Ostatni raz obie drużyny spotkały się w listopadzie w Łodzi, gdzie padł remis 1-1.

Zobacz skrót ostatniego meczu Miedzi z Widzewem

Źródło: własne