Gdzie oglądać Widzew Łódź - GKS Jastrzębie Zdrój? Mecz online na żywo [TRANSMISJA, STREAM, PUCHAR POLSKI]

Gdzie oglądać Widzew Łódź - GKS Jastrzębie Zdrój? Mecz online na żywo [TRANSMISJA, STREAM, PUCHAR POLSKI]
Dziurek / Shutterstock.com
Autor: Cezary Junik 02 Lis 2021 | 12:00
Podpowiadamy, gdzie oglądać transmisję online z dzisiejszego pojedynku Fortuna Pucharu Polski pomiędzy Widzewem Łódź i GKS-em Jastrzębie Zdrój. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 16:00.
Transmisja meczu Widzew Łódź - GKS Jastrzębie Zdrój będzie dostępna na kanale Polsat Sport. W tym artykule podpowiadamy, gdzie będzie można zobaczyć to starcie w internecie.
Dalsza część tekstu pod wideo

Widzew Łódź - GKS Jastrzębie Zdrój transmisja online z PP

Prawa do transmisji spotkań Fortuna Pucharu Polski posiada stacja Polsat. Osoby, które nie mają dostępu do telewizora, mogą obejrzeć ten mecz w internecie na platformie Polsat Box Go Sport. Wystarczy wejść na stronę polsatboxgo.pl lub ściągnąć aplikację Polsat Box Go i wykupić odpowiedni pakiet. W ramach promocji miesięczny abonament kosztuje tam obecnie 40 zł - po jej zakończeniu cena będzie wynosić 50 zł.
Wynik meczu na żywo Widzew Łódź - GKS Jastrzębie Zdrój tradycyjnie będzie można śledzić na naszej stronie, TUTAJ. Oferujemy najszybsze i dokładne dane oraz pełne statystyki meczowe.

Kto faworytem meczu Widzew Łódź - GKS Jastrzębie Zdrój?

Wg bukmacherów faworytem tego spotkania jest Widzew Łódź. Kurs na gospodarzy wynosi obecnie ok 1.46, na remis 4.50, a na GKS Jastrzębie Zdrój 6.90. Ostatni raz obie drużyny grały ze sobą 10 października w Łodzi podczas meczu ligowego. Lepszy był wtedy Widzew, wygrywając 3-1.

Zobacz skrót ostatniego meczu Widzewa Łódź z GKS-em Jastrzębie Zdrój

Oglądaj
Oglądaj
  • Nieszablonowi eksperci
  • Największa przestrzeń studyjna
  • Niebawem sporo nowych formatów
Źródło: własne

Dyskusja 0