Getafe pokonało Real Betis. Zwycięstwo po rzucie karnym w końcówce spotkania

EFECREATA.COM/Shutterstock
Getafe CF pokonało u siebie Real Betis 1:0 (0:0) w trzecim niedzielnym meczu 21. kolejki rozgrywek hiszpańskiej Primera Division.
Kibice zgromadzeni na Coliseum Alfonso Perez nie doświadczyli zbyt wielu emocji. Przed przerwą obie drużyny stworzyły raptem dwie groźne sytuacje. Najpierw Loren trafił w słupek, a następnie Joel Robles obronił niebezpieczne uderzenie Damiana Suareza.
Po zmianie stron obraz gry długo nie ulegał zmianie i dopiero minutę przed końcem podyktowany po analizie VAR rzut karny wykorzystał Angel. "Azulones" z Kastylii po dziesiątym zwycięstwie w sezonie awansowali na czwarte miejsce w tabeli.
"Verdiblancos" z Andaluzji doznali natomiast ósmej porażki w bieżących rozgrywkach i spadli na dwunastą lokatę w klasyfikacji.