Getafe wygrało na własnym boisku z Granadą

ninopavisic / shutterstock.com
Getafe CF wygrało u siebie z Granada CF 3:1 (2:0) w meczu 11. kolejki La Liga. Dla gospodarzy to czwarte zwycięstwo w sezonie.
Do przerwy Getafe prowadziło 2:0. Najpierw na listę strzelców wpisał się Angel, wykorzystując sytuację sam na sam. Chwilę później Mauro Arambarri oddał skuteczny strzał głową z pięciu metrów.
Piłkarze z Granady do końca walczyli o lepszy wynik. W 74. minucie Antonio Puertas trafił z bliska i zdobył bramkę kontaktową.
Pod koniec spotkania gospodarze odebrali im jednak całą nadzieję na sukces. David Timor przymierzył z rzutu wolnego i ustalił rezultat na 3:1.
W tabeli La Liga Granada CF jest trzecia z dorobkiem 20 punktów. Zespół Getafe CF zajmuje dziewiątą pozycję, mając na koncie 16 punktów.
Daniel Makarewicz31 Oct 2019 · 23:10
Źródło: asinfo