Gikiewicz wpuścił dwa gole, remis Eintrachtu

Piłkarze Karlsruher SC zremisowali u siebie z Eintrachtem Brunszwik 2:2 (1:1) w sobotnim spotkaniu 22. kolejki niemieckiej 2. Bundesligi.

Na Wildparkstadion goście dwukrotnie obejmowali prowadzenie za sprawą celnych strzałów Mirko Bolanda i Szwajcara Saulo Decarliego. Miejscowi potrafili jednak na te trafienia skutecznie odpowiadać.

Rafała Gikiewicza zaskakiwali z rzutu karnego Hiszpan Manuel Torres oraz Grek Dimitrios Diamantakos. Do 67. minuty w ekipie przyjezdnych grał również Adam Matuszczyk. Polskiego defensywnego pomocnika zastąpił w drugiej połowie Patrick Schonfeld.

Obie drużyny w ten sposób po raz szósty w tym sezonie podzieliły się punktami z rywalami. Ekipa z Dolnej Saksonii jest na piątej pozycji w tabeli, natomiast podopieczni Ingo Wellenreuthera z trzema "oczkami" mniej plasują się na dziewiątej lokacie.