Wspieraj Meczyki.pl

Zauważyliśmy, że korzystasz z oprogramowania blokującego reklamy. Serwis Meczyki.pl tworzymy od wielu lat z pasji, hołdując zasadzie "kibice dla kibiców".
Dochody z reklam pomagają nam stale utrzymać redakcję i opłacać serwery, niezbędne do funkcjonowania strony.

Mamy zatem wielką prośbę o dodanie Meczyków do "białej listy" i odblokowanie wyświetlania reklam. By to zrobić, kliknij w przycisk poniżej, a następnie odśwież stronę.

Jak odblokować reklamy na Meczykach?

Giro d'Italia: Polacy na dalszych miejscach

6 maj 2016 | 18:09 0
Źródło zdjęcia: Pierre Jean Durieu/Shutterstock
Rafał Majka został sklasyfikowany na dopiero około 60 pozycji. Lepiej wypadł Łukasz Wiśniowski, który zajął 18 miejsce.

Jazdę indywidualną na czas, otwierającą wyścig Giro d'Italia, wygrał Holender Tom Dumoulin. Trasę o długości niespełna dziesięciu kilometrów przejechał w czasie 11,03. Drugi na linii mety zameldował się Słoweniec Primoz Roglica, a trzeci był Kostarykanin Andrey Amador.

Najlepszy z Polaków - Łukasz Wiśniowski - wyścig ukończył dwadzieścia sekund po zwycięzcy i uplasował się na 18 miejscu. Rafał Majka z kolei do Dumoulina stracił 38 sekund i został sklasyfikowany na około 60 lokacie.

Bukmacherzy

Odbierz 20zł bez depozytu za samą rejestrację, a następnie dokonaj pierwszej wpłaty i zgarnij bonus 100% do 500zł!
20zł za rejestrację i 1000zł od depozytu na start, a do tego mnóstwo promocji okolicznościowych!