Girondins Bordeaux i Rennes zagrały na remis

PA, wikicommons
Girondis Bordeaux zremisowało u siebie ze Stade Rennais 1:1 w mecz 29. kolejki Ligue 1. Gospodarze nie wygrali czwartego spotkania z rzędu.
W pierwszej połowie na Matmut Atlantique zabrakło goli, a oba zespoły oddały łącznie jeden celny strzał. Lepiej w ofensywnie piłkarze poradzili sobie po przerwie.
W 59. minucie gospodarze objęli prowadzenie po golu Francoisa Kamano, który trafił z bliska do siatki. Dla Gwinejczyka to dziewiąta bramka w sezonie.
Goście punkt uratowali w drugiej minucie doliczonego czasu gry. M'Baye Niang odnalazł się w zamieszaniu w polu karnym i pokonał Benoita Costila. Senegalczyk wpisał się po raz szósty na listę strzelców w tym sezonie.
W barwach "Żyrondystów" zabrakło kontuzjowanego Igora Lewczuka.
W tabeli Ligue 1 Stade Rennais jest na dziewiątej pozycji z dorobkiem 40 punktów. Girondis Bordeaux zajmuje trzynaste miejsce, ma na koncie 33 punkty.
Kamil Kaczmarek17 Mar 2019 · 20:47