GKS Katowice pokonał Górnika Zabrze w sparingu

MacQtosh, wikipedia
GKS Katowice pokonał Górnika Zabrze 3:1 (1:0) w meczu sparingowym rozegranym na Stadionie Miejskim w Katowicach.
Pierwszego gola w tym spotkaniu strzelił Daniel Rumin, który w 21. minucie wykorzystał dośrodkowanie Lisowskiego i pewnym uderzeniem pokonał golkipera rywali.
Po zmianie stron prowadzenie katowiczan powiększył Tomasz Midzierski, który już w 47. minucie wpisał się na listę strzelców. Bramkę na 3:0 w 56. minucie zdobył Dalibor Volas a przy jego trafieniu asystował Damian Michalik.
Jedynego gola na rzecz ekipy z Zabrza strzelił w 58. minucie Marcin Urynowicz.
* * * * * *

GKS Katowice - Górnik Zabrze 3:1 (1:0)

Bramki: Rumin 29, Midzierski 47, Volas 56 - Urynowicz 58.
GKS Katowice: Szymon Frankowski (46 Mariusz Pawełek) - Wojciech Lisowski (46, Michał Szczyrba), Mateusz Kamiński (46 Tomasz Midzierski), Rafał Remisz (46 Sebastian Weremko), Wojciech Słomka (46 Adrian Frańczak) - Kacper Tabiś (46 Filip Żagiel), Grzegorz Piesio (46 Damian Michalik), Kamil Kurowski (46 Bartłomiej Poczobut), Dominik Bronisławski (46 Adrian Łyszczarz), Adrian Błąd (46 Konrad Andrzejczak) - Daniel Rumin (46 Dalibor Volas).
Górnik Zabrze: Daniel Bielica - Wiktor Patrzykąt (72 Wiktor Biedrzycki), Adam Wolniewicz, Kamil Surowiec, Karol Jaksik - Dariusz Pawłowski (63 Bartłomiej Olszewski), Maciej Ambrosiewicz, Krzysztof Kubica, Bartosz Bartczuk (63 Dariusz Kamiński) - Marcin Urynowicz, Daniel Smuga (26 Rafał Wolsztyński).