GKS Katowice wciąż w kryzysie. Kolejny mecz bez zwycięstwa

ASInfo
W dwóch niedzielnych meczach 11. kolejki Fortuna 1. ligi Podbeskidzie Bielsko-Biała zremisowało z Sandecją Nowy Sącz 1:1, a GKS Katowice z Puszczą Niepołomice również 1:1.
W Bielsku-Białej bliżej wygranej byli gospodarze. Podbeskidzie prowadziło po golu Valerijsa Sabali w 65. minucie. Sandecja wyrównała dwie minuty przed końcem spotkania za sprawą Macieja Korzyma, który w przeszłości występował przez dwa sezony w zespole "Górali".
W tabeli Sandecja jest trzecia i ma na koncie 20 punktów. Bielszczanie natomiast zajmują dwunastą pozycję z 13 punktami.
W Katowicach piłkarze również strzelili dwa gole, tyle że już w pierwszej połowie. W 13. minucie Adrian Błąd wykorzystał rzut karny i GKS prowadził 1:0. Puszcza wyrównała w 26. minucie po bramce Huberta Tomalskiego.
Puszcza zajmuje ósme miejsce, ma na koncie 15 punktów. GKS Katowice jest z kolei na szesnastej pozycji z dorobkiem 9 punktów.
Kamil Kaczmarek23 Sep 2018 · 15:05