GKS Tychy - GKS Katowice transmisja online. Wiemy, gdzie oglądać mecz na żywo [STREAM]

GKS Tychy - GKS Katowice transmisja online. Wiemy, gdzie oglądać mecz na żywo [STREAM]
Dziurek / shutterstock.com
Autor: Cezary Junik 24 kwi 2022 | 09:40
Wskazujemy, gdzie oglądać transmisję online z dzisiejszego meczu GKS Tychy - GKS Katowice w ramach rozgrywek Fortuna I Ligi. Początek meczu zaplanowany jest na godzinę 12:40.

Mecz GKS Tychy - GKS Katowice można obejrzeć legalnie i w wysokiej jakości w internecie. Poniżej wyjaśniamy, w jaki sposób śledzić to spotkanie online.
Dalsza część tekstu pod wideo

GKS Tychy - GKS Katowice transmisja online

Jak obejrzeć mecz Korona GKS Tychy - GKS Katowice online za darmo? Wystarczy założyć konto u bukmachera Fuksiarz poprzez TEN LINK i wpłacić minimum 50zł, a otrzymasz darmowy dostęp do Polsat Box Go Sport na miesiąc, dzięki czemu będziesz mógł zobaczyć to spotkanie. Dodatkowo Fuksiarz oferuje zakład bez ryzyka 50% do 500zł na start bez obrotu. Oznacza to, że w przypadku przegrania pierwszego kuponu otrzymamy zwrot połowy stawki, a pieniądze te można od razu wypłacić.
Uwaga: standardowy dostęp do Polsat Box Go Sport jest płatny (jego koszt to 40zł). Rejestracja w Fuksiarzu umożliwia jednak obejrzenie streamu GKS Tychy - GKS Katowice w internecie za darmo.
Wynik meczu na żywo GKS Tychy - GKS Katowice tradycyjnie będzie można śledzić na naszej stronie, TUTAJ. Oferujemy najszybsze i dokładne dane oraz pełne statystyki meczowe.

GKS Tychy - GKS Katowice - transmisja TV

Prawa do transmisji spotkań Fortuna I Ligi posiada stacja Polsat. Mecz GKS Tychy - GKS Katowice będzie pokazywany na kanale Polsat Sport.

Kto faworytem meczu GKS Tychy - GKS Katowice?

Wg bukmacherów faworytem w tym spotkaniu jest GKS Tychy. Kurs na gospodarzy wynosi obecnie ok 2.20, na remis 3.35, a na GKS Katowice 3.45. Ostatni raz obie drużyny spotkały się w październiku w Katowicach, gdzie padł remis 2-2.

Zobacz skrót ostatniego meczu GKS Tychy - GKS Katowice

Źródło: własne