Gol Adama Buksy w MLS! Bramkarz rywali był bez szans [WIDEO]

Adam Buksa strzelił gola dla New England Revolution w meczu z DC United. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:1.
Buksa rozpoczął mecz w pierwszej jedenastce. Gola strzelił w 51. minucie. Polak najwyżej wyskoczył do piłki odbitej przez obrońców i głową skierował ją do siatki.
Dla Buksy to drugi gol w MLS. Pierwszego strzelił jeszcze przed zawieszeniem rozgrywek z powodu pandemii koronawirusa. 24-latek rozegrał cztery mecze - dwa w MLS i dwa w trwającym obecnie turnieju "MLS is Back".
Polski napastnik przebywał na boisku do pierwszej minuty doliczonego czasu gry. Wtedy zmienił go Justin Rennicks.
Spotkanie zakończyło się remisem 1:1. W 72. minucie gola na wagę punktu dla DC United strzelił Federico Higuain.
Po dwóch kolejkach New England Revolution ma na koncie cztery punkty. W tabeli swojej grupy zajmuje drugie miejsce.
Marcin Karbowski18 Jul 2020 · 07:32