Gol Grzegorza Krychowiaka w lidze rosyjskiej! Trafił prosto w okienko [WIDEO]

Bukharev Oleg / shutterstock.com
Lokomotiw Moskwa pokonał przed własną publicznością Urał Jekaterynburg 4:0 (2:0) w niedzielnym meczu 5. kolejki rosyjskiej ekstraklasy. Jedną z bramek zdobył Grzegorz Krychowiak.
Na RZD Arena dwie bramki dla gospodarzy padły w pierwszej połowie. Najpierw w 17. minucie spotkania wynik otworzył Fiodor Smołow, z kolei nieco ponad dziesięć minut później na listę strzelców wpisał się Rifat Zhemaletdinov.
Krychowiak trafił w 76. minucie przy stanie 2:0. Piłka wpadła prosto w okienko bramki rywali.
Dla Polaka to drugi gol w tym sezonie.
Wynik starcia na 4:0 ustalił dwie minut później Aleksiej Miranczuk.
Krychowiak rozpoczął mecz w wyjściowej jedenastce Lokomotiwu i przebywał na boisku w pełnym wymiarze czasu. Od pierwszej minuty na murawie był też obecny Maciej Rybus, który został zmieniony przez Bryana Idowu w 82. minucie.
Podopieczni Jurija Siomina mają na koncie dziesięć punktów i zajmują drugie miejsce w ligowej tabeli. Zespół prowadzony przez Dmitrija Parfionowa z dorobkiem siedmiu "oczek" plasuje się na ósmej pozycji.
Daniel Makarewicz11 Aug 2019 · 17:10