Gol i asysta Grzegorza Krychowiaka w lidze rosyjskiej! Popis pomocnika, porażka Lokomotiwu [WIDEO]

Joaquin Corchero Arcos / Cordon Press / Pressfocus
Chimki Moskwa wygrały z Lokomotiwem Moskwa 3:2 (1:2) w 19. kolejce ligi rosyjskiej. W tym meczu Grzegorz Krychowiak najpierw zdobył bramkę, a później zanotował asystę.
Piłkarze "Parowozów" w miniony weekend doznali bolesnej porażki z Krasnodarem. Przegrali aż 0:5, a Grzegorz Krychowiak popełnił fatalny błąd przy pierwszej bramce dla rywali. Wówczas Polak podał piłkę do nadbiegającego rywala, a ten znalazł się sam na sam z bramkarzem i trafił do siatki.
Dziś pomocnik odkupił swoje winy. To właśnie on otworzył wynik spotkania z Chimkami. Doszło do tego w 15. minucie gry.
Wówczas polski zawodnik otrzymał znakomite podanie od Lisakowicza i wpadł niepilnowany w pole karne. Po chwili oddał strzał, a piłka przy słupku wpadła do siatki.
Gospodarze wyrównali w 26. minucie, gdy rzut karny wykorzystał Koryan. Lokomotiw przed przerwą zadał jednak kolejny cios. Znów dał o sobie znać Krychowiak. Tym razem Polaka zabawił się z dwoma rywalami i dośrodkował w pole karne, tam z bliska formalności dopełnił Murilo Cerqueira.
Niestety, gracze "Parowozów" nie zdołali dowieźć korzystnego rezultatu do końca. W 85. minucie gola na 2:2 zdobył Kukharchuk. Zaś w doliczonym czasie gry trafił Dolgov i Lokomotiw doznał kolejnej porażki w tym sezonie.
Daniel Makarewicz17 Dec 2020 · 16:51