Gol i asysta Grzegorza Krychowiaka w lidze rosyjskiej! Popis polskiego pomocnika [WIDEO]

Krasnodar odniósł wysokie zwycięstwo w wyjazdowym pojedynku z Niżnym Nowgorodem. Jednym z bohaterów spotkania był Grzegorz Krychowiak.
Ekipa z Krasnodaru odniosła kolejną wygraną w rozgrywkach ligi rosyjskiej. Tym razem bez najmniejszych problemów pokonała Niżny Nowgorod.
Strzelecki festiwal rozpoczął się w 5. minucie. Wówczas do siatki trafił Grzegorz Krychowiak. Vilhena dograł z rzutu rożnego na głowę Polaka, a ten pokonał bramkarza rywali.
Kolejne bramki padły już w drugiej połowie. W 56. minucie znów dał o sobie znać Krychowiak. Tym razem pomocnik zanotował asystę, gdy na listę strzelców wpisał się Spertsyan.
Ostatecznie drużyna z Krasnodaru wygrała 4:1. Kolejne ciosy zadali Chernikov i Iljin. Zwycięstwo mogło być jeszcze bardziej okazałe, ale Cordoba nie wykorzystał rzutu karnego. Dla gospodarzy honorowego gola zdobył Gotsuk.
Drużyna Krychowiaka dzięki wygranej awansowała na trzecie miejsce w ligowej tabeli. Na swoim koncie ma 21 punktów.
Daniel Makarewicz23 Oct 2021 · 14:50