Wspieraj Meczyki.pl

Zauważyliśmy, że korzystasz z oprogramowania blokującego reklamy. Serwis Meczyki.pl tworzymy od wielu lat z pasji, hołdując zasadzie "kibice dla kibiców".
Dochody z reklam pomagają nam stale utrzymać redakcję i opłacać serwery, niezbędne do funkcjonowania strony.

Mamy zatem wielką prośbę o dodanie Meczyków do "białej listy" i odblokowanie wyświetlania reklam. By to zrobić, kliknij w przycisk poniżej, a następnie odśwież stronę.

Jak odblokować reklamy na Meczykach?

Kapitalny debiut Teodorczyka w Anderlechcie. Gol i asysta! [VIDEO]

7 sie 2016 | 20:02 15
Źródło zdjęcia: MediaPictures.pl / Shutterstock.com
Anderlecht Bruksela z Łukaszem Teodorczykiem w podstawowym składzie rozbił u siebie KV Kortrijk 5:1 (1:1) w niedzielnym spotkaniu drugiej kolejki Jupiler League.

Na Constant Vanden Stock Stadium polski napastnik asystował przy golu Sofiane'a Hanniego, a pięć minut po przerwie strzelił drugiego gola dla Anderlechtu.

Pozostałe gole dla "Fiołków", które po drugim zwycięstwie w sezonie umocniły się na prowadzeniu w tabeli, zdobyli Rumun Alexandru Chipciu, Steven Defour oraz Gwinejczyk Idrissa Sylla, który w 65. minucie zmienił Teodorczyka.

Jedyną bramkę dla "De Kerels" strzelił z rzutu karnego Kongijczyk Herve Kage. Zespół z Flandrii doznał w ten sposób pierwszej porażki w bieżących rozgrywkach i spadł na trzynaste miejsce w klasyfikacji.

* * * * * *
Anderlecht Bruksela - KV Kortrijk 5:1 (1:1)
Bramki: Hanni 32, Teodorczyk 50, Chipciu 54, Defour 63, Sylla 75 - Kage 20-karny.

TAK ({{yes_percentage}}%)
NIE ({{100 - yes_percentage}}%)
Oddanych głosów: {{total_votes}}
Dyskusja 15
8 sie 2016 | 16:14
0
No to jak będzie regularnie grał i strzelał w Anderlechcie to stworzy nam się dobra alternatywa dla Lewego i Milika ;) Sobiech i Wilczek też pokazują wysoką formę jednak jest to trochę inny poziom, nie mniej jednak przydadzą się reprezentacji ;) Mam nadzieję, że Stępiński odejdzie z Ruchu i się gdzieś rozwinie, bo nie oszukujmy się ale nasza Ekstraklasa to jednak słaba alternatywa :P Tak więc z trzech napastników których mieliśmy na Euro możemy mieć 5 grających na wysokim poziomie :)
+10
W końcu jakiś good news;) Odbuduj się chłopie bo nie mamy alternatywy w kadrze.
+15
sobiech 2 gole, teodorczyk 1 gol i asysta jeszcze milik niech w napoli zacznie strzelać o Lewandowskiego się nie martwie , ale mamy zajebisty atak
7 sie 2016 | 22:19
-4
Przychodzą finały i ten zajebisty atak daje dupy.
+16
Swietny start, oby mu tylko sodowka nie uderzyla do glowy to moze bedzie kolejne wzmocnienie reprezentacji :)
+4
btw.
komus sie chyba strasznie wieszal kalkulator jak nagrywal ten filmik...

Bukmacherzy

Odbierz 20zł bez depozytu za samą rejestrację, a następnie dokonaj pierwszej wpłaty i zgarnij bonus 100% do 500zł!
20zł za rejestrację i 1000zł od depozytu na start, a do tego mnóstwo promocji okolicznościowych!