Gol Kamila Bilińskiego w el. Ligi Europy. Riga FC na remis z HJK Helsinki

YouTube
Zespół Riga FC zremisował u siebie z HJK Helsinki 1:1 (0:1) w meczu 3. rundy eliminacji Ligi Europy. Gola dla gospodarzy strzelił Kamil Biliński.
Po pierwszej połowie w znakomitych nastrojach byli zawodnicy fińskiej drużyny. W 7. minucie prowadzenie HJK zapewnił Tim Vayrynen.
Po godzinie gry na boisku pojawił się Kamil Biliński i podobnie jak we wcześniejszej rundzie z Piastem Gliwice, Polak wpisał się na listę strzelców. W 81. minucie wykorzystał podanie Elvisa Stuglisa i doprowadził do wyrównania. Biliński jest ostatnio w bardzo dobrej formie, w czterech meczach, zdobył trzy bramki.
Spotkanie w Rydze zakończyło się remisem 1:1, więc wszystko rozstrzygnie się 15 sierpnia w rewanżu, który zostanie rozegrany w Helsinkach.
Od 66. minuty na murawie przebywał Petteri Forsell, który do fińskiego klubu, przeniósł się niedawno z Miedzi Legnica.