Gol Kamila Glika w Serie A! Polski obrońca trafił do siatki w arcyważnym meczu [WIDEO]

Roman/Sportphoto24/SIPA/PressFocus
To się nazywa powrót z reprezentacji! Kamil Glik wpisał się na listę strzelców w meczu przeciwko Parmie. Jego drużyna zremisowała na własnym boisku 2:2.
Dobre notowania w kadrze Paulo Sousy zaowocowały świetną dyspozycją w klubie. Kamil Glik zdobył gola w spotkaniu ligowym z Parmą.
Reprezentant Polski trafił do bramki w 23. minucie wykorzystując fatalną postawę defensywy gości. Dopadł do piłki po strąceniu przez Barbę i z bliska skierował ją do siatki.
Był to pierwszy gol Glika w tym sezonie w Serie A. Ostatni raz pokonał bramkarza na włoskich boiskach 4 kwietnia 2015 roku przy okazji starcia z Atalantą.
Dla obu zespołów był to mecz za 6 punktów. Drużyna Kamila Glika jeszcze nie może być pewna utrzymania, natomiast każda porażka Parmy przybliża ją do drugoligowego “piekiełka”.
Dziś oba zespoły podzieliły się punktami. Przyjezdni wyrównali w 55. minucie, gdy do siatki trafił Kurtić. W odpowiedzi w 67. minucie trafił Ionita i gospodarze ponownie wyszli na prowadzenie. Ostatnie słowo należało jednak do przyjezdnych. Tuż przed końcem remis dla Parmy uratował Man.
Cezary Junik03 Apr 2021 · 15:38