Gol Kamila Jóźwiaka dla Derby County! Polak huknął nie do obrony! [WIDEO]

Derby County wygrało ze Swansea w meczu 19. kolejki Championship. W tym spotkaniu na listę strzelców wpisał się Kamil Jóźwiak.
Ekipa "Baranów" wychodzi z wyraźnego kryzysu, w jakim znalazła się na początku sezonu. Wayne Rooney powoli przywraca porządek w grze zespołu. 35-latek dziś w meczu ze Swansea postawił na dwóch Polaków.
Od pierwszej minuty w barwach "Baranów" grają Kamil Jóźwiak i Krystian Bielik. Ten pierwszy swój występ okrasił golem. Skrzydłowy wpisał się na listę strzelców w 37. minucie.
Wówczas 22-latek wbiegł w pole karne, przyjął piłkę, minął rywala i uderzył przy dalszym słupku. Futbolówka po chwili ugrzęzła w siatce. Był to gol na 2:0. Wcześniej prowadzenie gospodarzom dał Kazim-Richards.
Dla Jóźwiaka to pierwszy gol w barwach Derby County. W tym sezonie Polak zagrał dla klubu w 15 spotkaniach. Zanotował w nich jedną asystę.
Mecz ostatecznie zakończył się wynikiem 2:0.
Daniel Makarewicz16 Dec 2020 · 19:17