Gol Kamila Wilczka. Broendby bliżej gry w Lidze Europy

YouTube
Piłkarze Broendby Kopenhaga pokonali u siebie Randers FC 4:2 (0:1) w spotkaniu barażowym o prawo udziału w eliminacjach Ligi Europy.
Na obiekcie w stolicy Danii niespodziewane dwubramkowe prowadzenie przyjezdnym zapewnili płaskimi strzałami w długi róg Mikkel Kallesoe i Mads Aaquist.
Dziesięć minut po zmianie stron kontaktową bramkę głową zdobył Kamil Wilczek. Dwanaście minut później napastnik reprezentacji Polski zagrał dokładnie w pole karne i Niemiec Dominik Kaiser efektownym wolejem doprowadził do wyrównania.
Gospodarze poszli za ciosem i po kolejnych pięciu minutach sprytne dośrodkowanie z rzutu rożnego wykończył płaskim uderzeniem przy słupku Kosowianin Besar Halimi. Minutę przed końcem wynik ustalił Emil Riis, niefortunnie kierując piłkę do własnej bramki.
Kamil Kaczmarek31 May 2019 · 21:12