Gol Kamila Wilczka w lidze duńskiej. Porażka Broendby z FC Midtjylland

brondby.com
Broendby IF przegrał u siebie z FC Midtjylland 1:2 (0:0) w ostatnim niedzielnym meczu 19. kolejki rozgrywek duńskiej Superligi.
Całe zawody w szeregach gospodarzy zaliczył Kamil Wilczek. Napastnik reprezentacji Polski niespełna dwadzieścia minut po zmianie stron doprowadził do wyrównania efektownym strzałem głową.
Cztery minuty wcześniej do siatki miejscowych celnie przymierzył z kilku metrów Australijczyk Awer Mabil, a losy konfrontacji rozstrzygnął osiem minut przed końcem Nigeryjczyk Ogochukwu Onyeka, który świetnie uderzył w krótki róg z ostrego kąta.
"Wilki" z Jutlandii po szesnastym zwycięstwie w sezonie umocnił się na czele tabeli. Zespół z Kopenhagi doznał trzeciej porażki z rzędu i pozostał na czwartej lokacie w klasyfikacji.
Daniel Makarewicz08 Dec 2019 · 20:07