Gol Krychowiaka w Pucharze Rosji! Pomocnik po raz czwarty w tym sezonie trafił do siatki

Vladimir Koshkarov/shutterstock.com
Grzegorz Krychowiak zdobył gola w meczu Pucharu Rosji. Polak pewnie wykorzystał rzut karny.
Lokomotiv Moskwa podejmował FC Tambow w 1/8 finału pucharu. Ekipa ze stolicy była uznawana za faworyta i spełniła oczekiwania, wygrywając 3:0.
Grzegorz Krychowiak oczywiście rozpoczął mecz od pierwszej minuty. Na listę strzelców najpierw wpisali się jednak Kamano i Pablo.
W 82. minucie wynik ustalił reprezentant "Biało-Czerwonych". Krychowiak podszedł do rzutu karnego i pewnie wykorzystał "jedenastkę".
To czwarty gol Krychowiaka w bieżącym sezonie. Na swoim koncie 31-latek ma również jedną asystę.
Wartość rynkowa defensywnego pomocnika wynosi około 13 mln euro. W następnej kolejce ligi rosyjskiej Lokomotiv zmierzy się w derbach z CSKA.
Adam Kłos21 Feb 2021 · 17:01
Źródło: Twitter