Gol Krystiana Bielika! Drużyna Polaka zagra o awans do Championship [WIDEO]

YouTube
Charlton Athletic z Krystianem Bielikiem po rzutach karnych wygrał z Doncaster Rovers w 1/2 finału play-off League One.
W pierwszym spotkaniu Charlton wygrał na wyjeździe 2:1. Rewanż przyniósł wielkie emocje, a rywalizacja rozstrzygnęła się dopiero w rzutach karnych.
W 2. minucie spotkania bramkę dla londyńczyków zdobył Bielik. Polak uderzył głową przy lewym słupku po dośrodkowaniu Josha Cullena.
10 minut później wyrównał uderzeniem zza pola karnego Tommy Rowe. W 88. minucie przyjezdni dopięli swego - Andy Butler zdobył gola na wagę dogrywki. W niej najpierw trafili goście (John Marquis), a 60 sekund później gospodarze (Darren Pratley). W 110. minucie Krystian Bielik opuścił boisko.
W serii jedenastek lepsi okazali się piłkarze Charlton Athletic i to oni zagrają o awans do Championship z Sunderlandem. Mecz zaplanowano na 26 maja na Wembley.
Daniel Makarewicz18 May 2019 · 07:41