Wspieraj Meczyki.pl

Zauważyliśmy, że korzystasz z oprogramowania blokującego reklamy. Serwis Meczyki.pl tworzymy od wielu lat z pasji, hołdując zasadzie "kibice dla kibiców".
Dochody z reklam pomagają nam stale utrzymać redakcję i opłacać serwery, niezbędne do funkcjonowania strony.

Mamy zatem wielką prośbę o dodanie Meczyków do "białej listy" i odblokowanie wyświetlania reklam. By to zrobić, kliknij w przycisk poniżej, a następnie odśwież stronę.

Jak odblokować reklamy na Meczykach?

Gol Kuby! Fiorentina wiceliderem [video]

23 wrz 2015 | 22:56 8
Źródło zdjęcia: Tomasz Bidermann / Shutterstock.com
Fiorentina z Jakubem Błaszczykowskim w podstawowym składzie pokonała u siebie Bolognę FC 2:0 (0:0) w środowym spotkaniu piątej kolejki włoskiej Serie A.

Reprezentant Polski zaliczył pełny mecz i w drugiej połowie zdobył dla gospodarzy pierwszego gola, wykorzystując asystę Urugwajczyka Matiasa Vecino.

Czwarte zwycięstwo w sezonie ekipy z Toskanii przypieczętował osiem minut przed końcem Serb Nikola Kalinić. Dzięki temu podopieczni Paulo Sousy awansowali na pozycję wicelidera tabeli. Na jej czele pozostał Inter, który skromnie u siebie wygrał z Hellas Werona 1:0. Na San Siro piąty komplet punktów w bieżących rozgrywkach zapewnił jedenaście minut po przerwie Brazylijczyk Felipe Melo.

Pierwszej porażki w sezonie doznało Torino FC. "Byki" z Kamilem Glikiem w składzie ulegli na wyjeździe Chievo 0:1. Zwycięskiego gola dla "Latających Osłów" zdobył kwadrans przed końcem Argentyńczyk Lucas Castro. Ekipa z Piemontu po tej przegranej spadła na szóstą pozycję.

Powody do niepokoju mają fani Juventusu i Romy. "Stara Dama" tylko zremisowała bowiem sensacyjnie u siebie z Frosinone Calcio 1:1, natomiast "Giallorossi" ulegli w Genui Sampdorii 1:2. Zawiodło swoich kibiców także SSC Napoli, które bezbramkowo zremisowało na wyjeździe z Carpi FC 1909.

* * * * * *

Wyniki środowych spotkań 5. kolejki:

ACF Fiorentina - Bologna FC 2:0 (0:0)
Bramki: Błaszczykowski 71, Kalinić 82

Inter Mediolan - Hellas Werona 1:0 (0:0)
Bramki: Felipe Melo 56

Chievo Werona - Torino FC 1:0 (0:0)
Bramki: Castro 75

Carpi FC 1909 - SSC Napoli 0:0

Juventus Turyn - Frosinone Calcio 1:1 (0:0)
Bramki: Zaza 50 - Blanchard 90+2

Lazio Rzym - Genoa CFC 2:0 (1:0)
Bramki: Djordjevic 35, Anderson 62
Czerwone kartki: Cissokho (56, Genoa), Pandev (86, Genoa)

0
Kuba pokazał klase w tym meczu brawo oby tak dalej !
24 wrz 2015 | 12:33
+3
elegancko. za 15 dni mecz ze Szkotami mam nadzieje że zobaczę Cie na prawym skrzydle Kuba.
0
widziałem cały meczyk i Kuba był najlepszy na boisku.

to chyba jego drugi mecz od 1 minuty a już się wydaje kluczowym zawodnikiem Fiorentiny

Jak by napastnicy Violi nie grali padaki to wynik mógł być spokojnie o kilka bramek wyższy. Tym razem Babacar był kompletnie bezbarwny i dopiero w końcówce rezerwowy Kalinic w koncu wykorzystał jedną z okazji ale gdyby nie Kuba to byłoby naprawdę cienko

Cała druga połowa to było oblężenie Genui i ciężko było patrzeć jak chłopaki kaszanią bo albo się źle podało albo za dużo kombinowało albo nie wiadomo co z piłką zrobić albo łysemu Baleronowi się Maradona włączył i stracił piłkę

Jak się wszyscy ze sobą lepiej zgrają a napastnicy i poprawią grę w ofensywie i jak Kuba będzie systematycznie figurował w 1 składzie to Fiorentina może pokusić się o grę w pucharach
23 wrz 2015 | 23:27
+14
brawo Kuba!
23 wrz 2015 | 23:04
+23
I kolejne dobre newsy przed meczem z Szkocją. :D

Dobrze że Kuba strzela to na pewno doda mu pewności siebie, która jest tak ważna dla każdego piłkarza, a szczególnie dla takiego który wraca po kontuzji.