Gol Lewandowskiego dał wygraną! Niewyobrażalne męczarnie Bayernu z czwartoligowcem [VIDEO]

daykung/Shutterstock
Bayern Monachium wygrał 1:0 w wyjazdowym meczu z Drochtersen/Assel w meczu pierwszej rundy Pucharu Niemiec.
Mistrzowie Niemiec byli wyraźnym faworytem tego starcia, ale w pierwszej połowie to gospodarze byli bliżsi objęcia prowadzenia. W 33. minucie Nagel stanął sam na sam z Neuerem, ale uderzył wprost w bramkarza.
Piłkarze Bayernu mieli wyraźną przewagę, jednak przez długi czas nie byli w stanie tego udokumentować. W 79. minucie Thomas Mueller wpakował piłkę do siatki, ale sędzia liniowy wskazał w tej sytuacji spalonego.
Jedyną bramką spotkania zdobył Robert Lewandowski, który przez większość spotkania był niewidoczny. W 82. minucie polski napastnik dołożył nogę po strzale Goretzki i z bliska pokonał golkipera rywali.
Wyniki pozostałych sobotnich meczów 1. rundy:
Linx - FC Nurnberg 1:2

Bramki: Rubio 21-karny - Ishak 16, 88.
SV 07 Elversberg - VfL Wolfsburg 0:1 (0:0)

Bramka: Ginczek 76.
Dassendorf - MSV Duisburg 0:1 (0:1)

Bramka: Tashchy 27.
VfR Wormatia - Werder Brema 1:6 (1:5)

Bramki: Mimbala 44 - Osako 9, Kainz 21, Bargfrede 31, Kruse 41-karny, Eggestein M. 45+1, 79.
FC Kaiserslautern - Hoffenheim 1:6 (1:3)

Bramki: Spalvis 33 - Joelinton 6, 22, 53, Schulz 13, Kaderabek 51, Brenet 63.
CfR Pforzheim - Bayer Leverkusen 0:1 (0:1)

Bramka: Alairo 27-karny.
SSV Ulm 1846 - Eintracht Frankfurt 2:1 (0:0)

Bramki: Kienle 48, Lux 75 - Paciencia 90.
Daniel Makarewicz18 Aug 2018 · 17:27