Gol Łukasza Piszczka w sparingu, remis Borussii z Rennes

CosminIftode / shutterstock.com
Łukasz Piszczek strzelił gola dla Borussii Dortmund w meczu sparingowym z Stade Rennais. Spotkanie rozegrany w austriackim Altach zakończyło się remisem 1:1.
Borussia Dortmund do nowego sezonu przygotowuje się w Austrii, gdzie w spotkaniu kontrolnym zremisowała z francuskim Stade Rennais 1:1. Niemiecki zespół prowadził po bramce Łukasza Piszczka, który na listę strzelców wpisał się już w 2. minucie. Polak na boisku przebywał przez 55 minut.
Francuzi wyrównali w ostatniej minucie, kiedy Romain del Castillo skutecznie egzekwował rzut karny.
Borussia pierwszy mecz w Bundeslidze rozegra 26 sierpnia u siebie z RB Lipsk. Stade Rennais rozgrywki Ligue 1 zainauguruje 11 sierpnia na wyjeździe z LOSC Lille.