Gol Mariusza Stępińskiego! Pierwsza polska bramka w 2020 roku w Serie A [WIDEO]

Twitter
Zespół SPAL 2013 przegrał u siebie z Hellas Verona 0:2 (0:1) w meczu 18. kolejki Serie A. Dla gości jedną z bramek zdobył Mariusz Stępiński.

Stępiński rozpoczął spotkanie na ławce rezerwowych i na boisku pojawił się dopiero w 73. minucie.
Polak na listę strzelców wpisał się w 85. minucie. Wówczas wykorzystał błąd bramkarza i przymierzył tuż przy słupku.
Dla Polaka to drugi gol w tym sezonie Serie A. Napastnik trafił do bramki rywali również w poprzedniej kolejce, gdy jego drużyna zremisowała z Torino 3:3.
Hellas wygrał na boisku rywala 2:0. Wcześniej piłkę do siatki skierował Pazzini. Co więcej - ekipa SPAL od 39. minuty musiała radzić sobie w dziesięciu, bo czerwoną kartkę zobaczył Tomović.
W zespole gospodarzy 90 minut rozegrał Thiago Cionek, a z ławki rezerwowych nie podniósł się Bartosz Salamon. Z kolei Paweł Dawidowicz pojawił się na placu gry w doliczonym czasie gry.
W tabeli Serie A Hellas Verona jest na dziewiątym miejscu z dorobkiem 22 punktów. Gorzej radzą sobie piłkarze SPAL 2013, którzy zajmują dziewiętnastą pozycję, mając na koncie 12 punktów.
Daniel Makarewicz05 Jan 2020 · 16:47