Gol Nikolicia nie pomógł. Porażka Chicago Fire

lev radin / shutterstock.com
Zawodnicy Toronto FC pokonali na wjeździe Chicago Fire 2:1 (0:0) w meczu 22. kolejki amerykańskiej ligi MLS, rozegranym w ramach Konferencji Wschodniej.
Na Toyota Park przyjezdni objęli prowadzenie tuż po rozpoczęciu drugiej połowy spotkania. W 47. minucie Sebastian Giovinco wykorzystał zagranie Michaela Bradley'a i pewnym uderzeniem pokonał golkipera rywali.
Gospodarze doprowadzili do wyrównania w 62. minucie na sprawą trafienia Nemanji Nikolica. Węgier jest byłym zawodnikiem Legii Warszawa i w jej barwach występował w sezonie 2015/2016.
Bramkę na wagę zwycięstwa gości tego starcia zdobył trzy minuty później Jonathan Osorio.
Podopieczni Veljko Paunovica zajmują obecnie 8. miejsce w tabeli Konferencji Wschodniej, z kolei zawodnicy Grega Vanneya plasują się dopiero na 10. pozycji.

Toronto FC jest obrońcą mistrzowskiego tytułu. W finale MLS w ubiegłym sezonie pokonało Seattle Sounders FC 2:0.
Kamil Kaczmarek22 Jul 2018 · 08:18