Gol Prijovicia nie pomógł PAOK-owi. Remis Chelsea na Węgrzech

Vlad1988 / shutterstock.com
PAOK Saloniki uległ u siebie BATE Borysów 1:3 (0:3) w najważniejszym meczu szóstej kolejki grupy L rozgrywek Ligi Europy.
Na Stadio Toumbas jeszcze przed przerwą do siatki gospodarzy trafiali Maksim Skawysz oraz dwukrotnie Mikałaj Sihniewicz, który po zmianie stron został również ukarany czerwoną kartką. Miejscowi odpowiedzieli po przerwie jedynie trafieniem znanego z występów w Legii Warszawa Serba Aleksandara Prijovica.
Dzięki drugiej wygranej z rzędu zespół z Białorusi zachował drugą pozycję w tabeli i zagra w 1/16 finału. Drużyna z greckiej części Macedonii doznała natomiast czwartej porażki z rzędu i zamknęła klasyfikację.
Rywalizację w grupie L wygrała Chelsea Londyn. "The Blues" na zakończenie jesiennych zmagań zremisowali na wyjeździe z MOL Vidi FC 2:2 (1:1) i zachowali miano niepokonanych.
Kamil Kaczmarek13 Dec 2018 · 20:52