Gol Roberta Lewandowskiego! Polak ustrzelił Union Berlin, ale Bayern tylko zremisował [WIDEO]

screen z Eleven Sports
Bayern Monachium zremisował z Unionem Berlin 1:1 (0:1) w meczu 11. kolejki Bundesligi. W drugiej połowie spotkania Robert Lewandowski wpisał się na listę strzelców. To 13. gol Polaka w tym sezonie Bundesligi
Piłkarze "Die Roten" totalnie przespali początek meczu. Już w 4. minucie Grischa Promel pokonał Manuela Neuera, a tylko właśnie bramkarzowi i szczęściu mogą zawdzięczać to, iż Taiwo Awoniyi zmarnował dwie doskonałe okazje strzeleckie.
Nieporadność Bawarczyków doprowadziła do tego, że musieli uciekać się do oszustw boiskowych. Więcej o próbie wymuszenie rzutu karnego przez Lewandowskiego przeczytacie TUTAJ.
W późniejszej fazie meczu Bawarczycy nieco się przebudzili i próbowali zdobyć gola wyrównującego. Ten padł wreszcie w 68. minucie.
Kingsley Coman dośrodkował piłkę z lewej strony boiska, a Robert Lewandowski dopadł do niej w polu karnym gospodarzy i umieścił ją w bramce.
Warto dodać, że spotkanie z Unionem to dla Lewego dwusetny ligowy występ w koszulce "Die Roten". Jego bilans to 175 goli i 39 asyst.
Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1:1.