Dwa gole Roberta Lewandowskiego w meczu z Tottenhamem! Polak podbił Londyn! [WIDEO]

schwarzdigital / shutterstock
Robert Lewandowski dwukrotnie wpisał się na listę strzelców w meczu Tottenhamu z Bayernem Monachium w Lidze Mistrzów.
Polak pokonał Llorisa w 45. minucie gry. Wówczas napastnik w zamieszaniu podbramkowym opanował piłkę, obrócił się i kropnął przy słupku.
Na wielkie brawa zasługuje sposób, w jaki napastnik "Die Roten" ograł Jana Vertonghena.
Dzięki trafieniu 31-latka Bayern wyszedł na prowadzenie 2:1. Wcześniej wynik spotkania otworzył Son, a po chwili odpowiedział Kimmich.
Dla Roberta Lewandowskiego to 55 bramka w rozgrywkach Ligi Mistrzów.
W drugiej połowie Lewandowski dołożył kolejne trafienie. Polak ze spokojem wykończył akcję po podaniu Coutinho.
Mecz zakończył się wynikiem 2:7.
Daniel Makarewicz01 Oct 2019 · 21:49