Gol Sobiecha, remis SV Darmstadt

Shutterstock
Piłkarze 1. FC Heidenheim 1846 zremisowali u siebie z SV Darmstadt 1898 2:2 (1:1) w meczu siódmej kolejki rozgrywek 2. Bundesligi.
Na Voith-Arena w podstawowym składzie gości wybiegł Artur Sobiech. Napastnik reprezentacji Polski zaliczył pełne zawody i dziesięć minut przed przerwą strzelił wyrównującego gola.
Wcześniej dla gospodarzy celnie przymierzył Austriak Nikola Dovedan, a kwadrans po zmianie stron ponowne prowadzenie gospodarzom zapewnił Australijczyk Ben Halloran. Pięć minut przed końcem remis przyjezdnym uratował Turek Aytac Sulu.
Podopieczni Franka Schmidta mimo straty dwóch punktów awansowali na piętnaste miejsce w tabeli. Drużyna z Hesji natomiast spadła na trzecią pozycję w klasyfikacji.