Gol Wilczka nie pomógł. Porażka Brondby

brondby.com
W 9. kolejce ligi duńskiej Brondby IF przegrało u siebie z Sonderjyske 2:4. Gola dla gospodarzy strzelił Kamil Wilczek, który rozegrał całe spotkanie.
Polski napastnik wpisał się na listę strzelców w 14. minucie, wykańczając akcję Brondy IF strzałem do pustej bramki. Gol Kamila Wilczka dał remis gospodarzom, którzy kilka chwil później objęli prowadzenie.
Goście wyrównali jeszcze przed przerwą. W drugiej połowie zdobyli jeszcze dwie bramki i zgarnęli komplet punktów.
Kamil Wilczek poza strzelonym golem, został ukarany również żółtą kartką. Dla 30- letniego napastnika to szóste ligowe trafienie w tym sezonie.
W tabeli Superligaen drużyna Brondby jest trzecia z 14 punktami na koncie. Zespół Sonderjyske jest na 9. pozycji i ma na koncie 11 punktów.