Gold Cup 2017: Jamajka i Meksyk zagrają w półfinale

AGIF / Shutterstock.com
Jamajka wygrała z Kanadą 2:1, natomiast Meksyk pokonał Honduras 1:0 w kolejnych meczach ćwierćfinałowych Gold Cup 2017.
Oba spotkania rozegrano na University of Phoenix Stadium w Glendale. W pierwszym z nich prowadzenie "Reggae Boyz" zapewnił już po sześciu minutach Shaun Francis, a pięć minut po zmianie stron podwyższył Romario Williams.
Kanadyjczycy odpowiedzieli kontaktową bramką Juniora Hoiletta, ale na więcej nie było już ich stać. W ostatniej konfrontacji 1/4 finału padł tylko jeden gol. Zdobył go już po czterech minutach gry Rodolfo Pizarro.
Półfinały zaplanowano 22 i 23 lipca, odpowiednio na AT&T Stadium w Arlington oraz na Rose Bowl w Pasadenie. Zmierzą się w nich USA z Kostaryką i Jamajka z Meksykiem.
Źródło: asinfo